Announcement: April 23 & Gala Cocktail

/// Please scroll down for English description

Değerli Üyelerimiz,

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı coşkuyla kutlarken demokratik bir cumhuriyet hedefiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılmasında payı olan başta Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere herkesi minnetle anıyoruz.

Bildiğiniz üzere EYP Türkiye’nin 20. Ulusal Seçim Konferansı 12-16 Mayıs 2017 tarihleri arasında Kabataş Erkek Lisesinde gerçekleşecektir. Bu doğrultuda, yönetim kurulumuz ve organizasyon ekibi konferans programı kapsamında bir gala yemeği düzenleme kararı almıştır. 13 Mayıs 2017 Cumartesi akşamı saat 20:00’da Kabataş Erkek Lisesinde gerçekleşecek olan ve 20. Ulusal Seçim Konferansımızı kutlayacağımız bu etkinliğe tüm üyelerimiz davetlidir.

Kapasitemiz maalesef sınırlı olduğu için Gala Yemeği’ne katılmak isteyen tüm üyelerimizin aşağıda linki verilen formu en geç 23 Nisan 2017 Pazar gününe kadar doldurması gerekmektedir. Gecemize yarı resmi kıyafetlerle katılmanızı rica ederiz. 13 Mayıs’ta hepinizi aramızda görmek dileğiyle!

Gala Yemeği Katılım Formu: https://goo.gl/forms/pFAlSosMtsE52gNy2

 

/// English

Dear Alumni,

Whilst celebrating our National Sovereignty and Children’s Day, we would like to commemorate Atatürk, his companions in arms and everyone who contributed to the foundation of the Grand National Assembly of Turkey in order to establish a democratic republic.

As you may know, EYP Turkey will be organising its 20th National Session at Kabataş Erkek Lisesi between 12th and 16th of May. Organising team and the Board of EYP Turkey decided to hold a Gala Cocktail as a part of the session to celebrate our milestone event, the 20th NSC.

When: 13th of May, 2017
Where: Kabataş Erkek Lisesi, Feriye Salonu
Deadline for the Registration: 23rd of April
Participation Fee: None
Dress Code: Smart Casual
Link: https://goo.gl/forms/pFAlSosMtsE52gNy2