Call for Participants: EYP 101 & Alumni Day

/// Scroll down for English description

EYP Dolu Bir Hafta Sonuna Hazır Mısınız?

Geçmiş senelerde de düzenlemiş olduğumuz ‘EYP 101’ isimli eğitim etkinliğimizle ve ertesi günü gerçekleşecek olan piknik programımızla karşınızdayız.

 

EYP 101 boyunca deneyimli üyelerimiz tarafından sizlere EYP’nin nasıl bir platform olduğu, uluslararası ve ulusal düzeyde EYP’nin tarihi ve yapısı, aktif bir EYP katılımcısının nasıl olunabileceği, uluslararası düzeyde EYP’nin nasıl işlediği ve neler gerçekleştirdiği, ilerleyen konferanslarda nasıl ‘official’ olunabileceği ve esasları gibi daha çok önemli ve gerekli bilgiler aktarılacak. Böylece sizlerin EYP’yi daha yakından tanımanız ve bir parçası olmanız sağlanacaktır. EYP101 etkinliği 17 Haziran 2017 Cumartesi günü Taksim’deki Elite World Prestige Hotel’de düzenlenecektir. Program dâhilindeki eğitimi, yeme-içmeyi, gerekli ekipmanı ve sertifikayı kapsayan katılım ücreti 25 TL’dir. (Lütfen EYP101 eğitimi sonrasında üye olduğunuz takdirde yeni üyelik aidatının 100 TL olduğunu ve bu ücretin sizlerden 17 Haziran 2017 günü eğitim sonrasında alınacağını göz önünde bulundurunuz.)  

17’sinde düzenlenecek 101 Eğitimi sonrasında 18 Haziran’da bir Alumni Day düzenlenecektir. Alumni Day kapsamında Burgazada’ya gidilecek ve mangal yapılacaktır. Günün geri kalanında tüm üyelerimizin kaynaşması için boş vakitleri olacaktır.

Eğer şehir dışından geliyor ve 18 Haziran’daki etkinliğimize de katılmak istiyorsanız 17 Haziran gecesi EYP101 etkinliğinin de yapılacağı Taksim’deki Elite World Prestige Hotel’de konaklama sağlayabilirsiniz. Otelin bizim için sunduğu tek kişilik oda için 150 TL, çift kişilik odalar için 170 TL, üç kişilik odalar için ise 210 TL olarak belirlenmiştir. Konaklama talep edecek katılımcılarla aşağıdaki formda bu isteklerini belirttikleri takdirde iletişime geçilecektir.

Eğer EYP Türkiye’ye yeni katılıyor veya EYP’nin ve Avrupa Birliği’nin işleyişine dair bilgilerinizi genişletip deneyim kazanmak ve bu sayede önünüzdeki gelecek fırsatlara hâkim olmak ve deneyimli üyelerimize fikir danışmayı arzuluyorsanız, sizleri EYP 101 etkinliğimize bekliyoruz. Katılmak istiyorsanız aşağıdaki linke 6 Haziran Salı günü saat 20:00’a kadar katılım formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Formu doldurmanızla birlikte sizleri gerekli tüm detaylarla birlikte en yakın zamanda bilgilendireceğiz.

Katılım Başvuru Formu:   https://goo.gl/forms/s59RSfZL920tPNqu1

 

/// English Description

A weekend full of EYP!

On the weekend of 17-18th of June, EYP Turkey will be welcoming summer by two consecutive activities: The 5th EYP101 Training on Saturday, followed by the Alumni Day of EYP Turkey next day.

EYP101 Training is an opportunity for EYP Participants that have already participated in a National Selection Conference to become alumni of the organisation, regardless of their post-conference status. Nevertheless, it is also a great opportunity for those who desire to extend their knowledge about EYP. The training, as usual, will consist of many modules to extensively cover the functioning of the organisation, and deliver some useful information to the alumni. The training will take place in Taksim Elite World Prestige Hotel.

The next day, alumni will gather in Burgazada to celebrate summer with an unforgettable BBQ party, where alumni will find the chance to refresh memories with old friends, and to make new ones; while enjoying the delicious food.

If you want to participate in the aforementioned activites; all you have to do is to fill the application form until 6/6/17, 20.00 (GMT+3). See you there!

Application Form: https://goo.gl/forms/s59RSfZL920tPNqu1